שקפים לשישי

סדרת סרטוני “שקפים לשישי” היא סדרת סרטונים חינמיים ללמידה עצמאית. כל אחד מפרקי הסדרה מדגים טרנספורמציה של תצוגה ויזואלית, תוך התייחסות לתהליך החשיבה ולהיבט הטכני.

כשם הסדרה, פרק חדש מתפרסם בכל יום שישי. הפרקים קצרים, בין 1.5 – 5 דקות, כך שהלמידה מתבצעת במנות קטנטנות. חלקם מלווים בקבצים להורדה כך שהיישום אפילו עוד יותר פשוט 🙂

היכן תמצאו את פרקי "שקפים לשישי"?
פרק #183 | מה הקשר שלי לנושא? | 12.7.2024
סיון
סיון
קרא עוד
"היה לי חשוב לשתף אותך שהסרטונים, המידע והטיפים שאת נותנת, עוזרים לי מאוד ומשרתים אותי ביום-יום. כל פעם שאני נתקעת במצגת, פותחת את העמוד ותמיד מצליחה למצוא משהו שמקדם אותי. אז ממש תודה! לא מובן מאליו בכלל!"
עדן
עדן
קרא עוד
"היי שירלי, מה שלומך? קודם כל, רציתי להגיד לך תודה רבה על כל העשייה שלך! היא מעשירה ומלמדת מאוד. אני עוקבת אחרייך כבר תקופה וזה מדהים. אז תודה!"
חופית
חופית
קרא עוד
כשאני עובדת על מצגת יש לי שני מסכים פתוחים. אחד לעבודה, והשני לצפייה בשקפים לשישי. אני לא עובדת בלי זה! יש שם כ"כ הרבה רעיונות ואני תמיד מוצאת את עצמי מיישמת משהו מאחד הסרטונים. תודה, תודה!!!
יריב
יריב
קרא עוד
העברתי את הקישורים לערוץ ולקהילה לכל המחלקה שלנו, ואנחנו כל הזמן נעזרים בסרטונים. אני אוהב את העובדה שמדובר בתהליך חשיבה חדש. זה לגמרי פותח לי את הראש.
מירב
מירב
קרא עוד
נפלתי עכשיו על שקפים לשישי, וליטרלי נפלתי!! מהמם, מלמד, אני לא מאמינה שיש לי ככ הרבה פרקים לראות!
טל
טל
קרא עוד
רק רציתי להגיד לך שלאחרונה ערוץ ה YouTube שלך הפך לערוץ האהוב עלי. השנה לקחתי החלטה להקפיץ את הרמה שלי בכל מה שקשור בהדמיית והצגת נתונים והסרטונים שלך מאוד עוזרים לי למקד את המסר שלי וגם מלמדים אותי הרבה טריקים ב Power Point. אז רציתי להגיד לך המון תודה, אני לומד ממך המון ותמשיכי ככה 🙂.
יובל
יובל
קרא עוד
אנחנו אומנם לא מכירים אבל רק רציתי שתדעי שהשקפים-לשישי ממש שוס. אני הרבה שנים מכין מצגות ועדיין הטיפים שלך בול! תודה🙏 ותמשיכי🙂
מתלבטים כיצד לגשת להצגה של נושא מסוים? בואו נפגש לחצי שעה: אתם תציגו וייתר המשתתפים יציעו רעיונות לפתרון. המפגשים מתקיימים אונליין פעם בשבועיים.